Domů » O STŘEDISKU

O VZDĚLÁVACÍM STŘEDISKU

Vážení přátelé,

žijeme v neustále se měnící společnosti a plně si uvědomujeme důležitost systematického vzdělávání. Vzdělávání je celoživotním procesem získávání teoretických vědomostí a praktických dovedností. Od roku 2013 pro tyto účely využíváme nově vybudované prostory vzdělávacího střediska, vybavené nejmodernějšími informačními technologiemi. V oblasti vzdělávání působíme více než 25 let.

Zajišťujeme profesní rozvoj, rozšiřování znalostí a dovedností pracovníků firem i jednotlivců. Nabízíme služby v oblasti vzdělávání dospělých, vykonání zkoušek profesních kvalifikací. Připravujeme semináře, školení a rekvalifikační kurzy. Nabízíme také poradenské služby. Spolupracujeme s odbornými lektory, poradci a pedagogickými pracovníky.

Nabídka kurzů je orientována do oblasti ekonomické, právní, sociální, cestovního ruchu, počítačové, a jazykové. Realizujeme také kurzy na osobnostní rozvoj a kurzy podle vlastních potřeb a požadavků firmy.

V současné době jsme autorizovanou osobou pro následné profesní kvalifikace: Asistent/ka, sekretář/ka, Personalista/tka, Sportovní masáž, Fotoreportér, Skladník, Evidence zásob zboží a materiálu, Pokladní, Manažer prodeje, Strážný, Detektiv koncipient, Ubytování v soukromí, Průvodce cestovního ruchu, Správce OS pro malé a střední firmy, Správce sítí pro malé a střední organizace, Technik PC a periferií, Návrhář software, Vedoucí zájezdu, Pracovník turistického informačního centra, Práce v ubytovacím zařízení, Práce v ubytovacím zařízení - pokojská. Zajišťujeme také přípravné kurzy uvedených profesních kvalifikací.

V průběhu celého roku realizujeme jednodenní školení a semináře, které reagují na změny zákonů a předpisů a jsou zaměřené na personalistiku, mzdy, daně, účetnictví, právo, organizaci a administrativu aj.

 

Věříme, že Vás naše nabídka zaujala a těšíme se na společné setkání při vzdělávacích akcích naší společnosti.

Mgr. Petr Flajšar

ředitel školy a jednatel